Deimantas

DeimantasDeimantas - akmenėlių akmenėlis. Nuo senovės amžių laikytinas vertingiausiu ir kiečiausiu pagal savo stiprumą ir subtiliąsias energijas. Veikia griežtuose rėmuose ir žmonėms geba prišaukti didelių problemų. Dėl jo žudydavo ir visokiomis negandomis grąsindavo, jei asmuo nesugebėdavo turėti tokios sąmonės, kokios šis akmenėlis į poras reikalaudavo ir tebereikalauja. Tai yra mažas spindulėlis gausiuose anglies luituose. Toks pasitaiko ypač retai, tai vadinasi ir skirtas ne kiekvienam, o bet tačiau tik yra geidžiamas nepasvarstytai vien dėl savo fizinės vertės materijoje.

Kad aukštybių malonės žemėje integruotųsi ir šviesą paskleistų, ydos būtų pamatytos ir apvalytos aukščiausiame lygmenyje, vidus nurimtų o organizmas tarnautų dvasiai skirtas šis akmenėlis. Tik turintiems aukštus idealus ir siekius, suvokiantiems dėl ko yra žemėje ir ko turi siekti, deimantas tokiems atvers labai daug grynumo tame daryme.

Pavojus kančią savyje rasti dėl visų dalykų, kurie dar nepaleisti ir visaip trukdo tapti sa šviesa, dėl kurios žemėje žmogus jos skleidėju atėjo būti. Tam reikia suvokti savo netobulumą, mirties būtinybę paliekant gendantį kūną, virtimą deimantu, skaidriąja siela. Tai akmuo, kuris čia pat leidžia tapti tauresne siela, tik ar jau atėjo tas metas, kai ryžtas ims muštis per visas vidines sienas ir užkardas.

Tai lyg džokeris kortų kaladėje, nežinia kaip jis suveiks ir bus panaudotas, ką atvers. Neabejotinai visą ego ir puikybę kaip negailestingas juokdarys išjuoks ir paryškins, nors tikrumu ir tyrumu apdovanotiems, suteiks įžvalgoks, kokią neša visi skaidrieji akmenys, tik dar stipriau, juk tai kiečiausias akmuo tai ir jėga su juo didžiausia.

Jei asmenyje yra įsikalbėjimų, jie taps taip pat ryškesni ir visa tai tam, kad taptų net pačiam deimanto šeimininkui akivaizdu, nuo ko nebegalima pasislėpti, vadinasi tampama laidininku kosminės sąmonės perdavėju, arba visi įgeidžiai užpuolą žmogų jį perversdami niekais ir juokias. Tai ne žaidimų aikštelė, prasideda rimti reikalai, pasijusti laisvesniu? Prašom, jei to reikia platesniam suvokimui. Nuopelnai už tyrumą o visi gedimai ir nešvarumai lyg ant balto popieriaus.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account