Turmalinas

TurmalinasTurmalinas - Pavasariškasis, įvairiaspalvis akmenėlis, iš pirmo žvilgsnio džiaugtis meile kviečiantis, atbudimu, spalvomis. Gyvenimą matyti pilnu spektru skatina, geba atskleisti iliuzijas. Mokina augti, grožėtis bei gražinti. Tačiau kiekvienas pavasaris, prieš išskleisdamas gegužės žiedus prasideda juodai, lyg šerlas. Nutirpina sniegą ir atveria laukus ir miškus nuogame žemės būvyje. Įžemina ir pasodina sėklas, tada pradeda jas laistyti ir šildyti - auginti. Taigi turmalinas augina sąmonės perėjimus skatindamas, kol galų gale sužydi įvairiomis spalvomis. 

Tai naujo ciklo etapas, pradžia. Sena paliekama kaip nebereikalinga, pasiimant tik svarbiausius naujo laiko atributus, iš ko dar galima kažką padaryti ir veikiama. Kai vyksta metamorfoze, virsmas. Būdamas panašus į skistųjų kristalų monitoriaus sanklodą padeda žmonėms dirbantiems su kompiuteriu. Tai gi ekranas galima sakyti yra pavasaris lietingą ūkanotą dieną, nors jo spinduliai gali ir akinti lyg saulė iš po žiemos, skaisti ir atgimusi.

Taigi čia jungiasi pasauliai, žemiškasis ir dangiškasis. Juose randamas balansas su akmens pagalba, vadinasi primena, kad tokio balanso dabar siekti reikia. Žodžiu per daug neskraidyti, o jeigu taip nutiko skatina įsižeminti per visuomeniškumą. Aplinkiniai padeda greičiau pamatyti save. Kritinius išgyvenimus verčia pereiti į ramesnius sluoksnius. Tad darbas su problemomis yra turmalinu palaikomas.

Skatina vyriškumą ir idėjos siekimą. Sėkmė profesijoje ir pagalba realizacijoje. Turtų išsaugojimui. Pergalė meilėje. Kas gali būti gražiau nei pavasario pergalės paskelbimas žiedais ir spalvomis. Pagrinde stiprina savimi ir aplinką ir jį nešiojančius žmones. Prideda kilnumo, tačiau pavojus imti savo orumu puikuotis. Bajoru pavirstant. Tai gali atliepti bendravime. Tad patartina aukštas vibracijas įžeminti per kūrybą ar kaip yra priimtina.

Jumoro jausmas ima gyvėti, taip skatinamas antros pusės atsiradimas, įgijimas kažko ypač gero. Atsistato nervinė įtampa ir ateina atsipalaidavimas. Vienišume suteikia atvirumo. Astrologiškai Veneros šaltis šildomas su juo. Tai kada ji yra Ožiaragyje ar Mergelėje pernelyg žemiška, kai Saturnas 7 būstą neigiamai įtakoja, žodžiu kai reikia santykiuose grąžinti širdies džiaugsmą, prikeliant iš visokių struktūrų bei įsikalbėjimų.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account