Hematitas

HematitasHematitas vienas iš tų sudėtingesniųjų akmenų. Nors jame yra stiprybė ir fizinė dalis gera, bet pagrinde tenka prisiminti ir atsižvelgti į vartojimo temas. Tai grynai turėjimo, maitinimosi, kaupimo, pirkimo ir reikalų materialioje plotmėje akmuo. Nei romantikos ar panašių dalykų jame nėra. Išgyvenimo reikalai, kūno poreikiai jame dominuoja.

Dar siejamas su gydymu, ypač atvirais susižeidimais. Taigi jo apsauga taip pat veikia pagrinde fiziniame lygmenyje. Tačiau prisideda ir prie dalykų atsineštų iš praeitų gyvenimų korekcijos. Vienas kūnas paliekamas persikeliant į nają gimimą ir tuomet vejasi karma kart su siela ateidama. Vadinasi ta karma kūnui atlieps neabejotinai. Hematitas stiprindamas kūną, fiziškai saugo ir stiprina ryšius su karma, vadinasi tėvais ir protėviais kaip pirmaisiais ryšininkais su gyvenimais praeitais, atvėrusius vartus.

Jėga, kuri ateina su juo yra atsakinga. Reikalauja kad kas bus suteikta, būtų panaudota teisingai. O kas akmenyje apibrėžia šį teisingumo jausmą? Nejaugi tamsusis magas paėmęs hematitą netaps galingesniu ir būtinai turės kančia atpirkti neteisingą jo panaudojimą, jog sustiprino nešvarius darbus juo? Akmuo tarnauja visų pirma idėjai, savo struktūrai. Pašaukimui jei galime taip pavadinkim. O žmogus naudojasi ta struktūra, kreipiasi į ją, prašo pasidalinti tvirtybės, gydymo ir susiėmimo save į rankas pamokomis. Tvirtėti materijoje. Tai jis gali, tačiau kas eina po to? Koks laukia energetinių mainų atsiskaitymas? Akmuo sutvirtino ir per energijos srautą, kuri būdinga žmogui, dirbančiam su šiuo akmeniu eina grįžtamasis ryšys. Vadinasi tokiu energijos srautu ir ateina visi apdovanojimai, koks žmogus yra pats savyje.

Veikdamas tuštinimąsi fiziniame kūne parodo, kiek purvinai gali dirbti. Su juo pelkė ima tapti kalmpesnė, tad būtina valdyti mintis kas ir kaip yra galvojama. Aplamai juo stengiamasi pagerinti sveikatą ir visaip padėti kūnui nelaimėse nuo svetimos įtakos. Net gi grubios formos astraliniai puolimai pirma atsitrenkia į jį, duodami aiškius įspėjimus. Jo pagalba vidinė jėga ima telktis į visumą. Rekomenduodamas Marso, Plutono ir Skorpiono pažeidimus turintiems bei kovos menų žmonėms, nebijantiems ekstremalių situacijų, tačiau įvairios vidinės nuospaudos gali pasireikšti negatyvumu.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account