Akvamarinas

AkvamarinasAkvamarinas - Nuostabios ir neįtikėtinos patirties įprasmintojas, leidžiantis panirti į patirtį pasiimant joje visišką įsijautimą. Žadina meilėje tyrumą. Vandenų platybėse gali veikti kaip apsauginis. Tinka išminčiams. Aktyvina dvasinius kūnus. Su juo susidomėjimas ir savęs pažinimas atsiveria platesniu spektru. Vertas dėmesio praktikose medituojant ar meldžiantis. Padeda gryniau išsireikšti. Tokiu būdu aplinkoje esantys dirgikliai mažiau užkliūna. Tą pati gali daryti ir su ryšiais, apvalydamas nuo abejotinų, atverdamas situacijas, kuriose pamatomas netikrumas.

Tai akmuo, kuris atėjus laikui ima skleisti vibracijas, į jo struktūrą atitinkamo žmogaus sąmonę. Na gal tiksliau jis visada yra tuo kuo yra tiesiog sąmonė pribrendusi atpažįsta poreikį pradėti bendravimą su šiuo paslaptinguoju mineralu, tačiau jis visai nėra toks mistiškas. Tiesiog padeda veikti su didesniu atsidavimu, pasiaukoti vardan kitų, išsireikšti sklandžiu žodžiu ir užmegzti ryši su pasauliu plika akimi nematomu.

Kokios rūšies komunikacija tai yra? Kaip atskirti kreipimąsi į galaktikos gylius vienų su kitais mineralais? Na visų pirma tai heksagoninė struktūra ir turi mėlyną atspalvį, tad kryptis mineralo veikimo ypač praturtins išmintį, galbūt gilias emocijas palies, leis pasinerti į fantastinius išgyvenimus. Tai pasauliai, kur bendruomenė ir formos neišnyksta, tiesiog lyg atsidūręs prie jūros ar nuostabaus vandens, ima grįžti įkvėpimas, gyvenimo džiaugsmas ir stiprėja motyvacija, tai lyg vandenys, prie kurių malonu sugrįžti ir pabūti. Regeneruoja, atstato ir pailsina jėgas.

Jeigu perkeltume visa tai į foto laboratoriją, tai joje akvamarinas dirbtų kaip ryškintuvas, palengva atveriantis savęs matymo vaizdinį, tačiau tokiu koks esate pamatys ir visi. Vadinasi pasiruošti reikia, kad žengti palaiminimo link ir aureolė imtų matytis, pirma būkite tikri, ar jau ji sutvarkyta, kitaip negatyvas ir nepasitenkinimas savimi gali stiprėti. Gražus akvamarino pasaulis, norisi jį pasimatuoti, bet ar jau laikas ir gabumai paruošti, kad tiktum gyventi tokioje jūros pilyje?

Žinoma visa ši interpretacija skatina būti budriam atsidūrus akvamarino gyliuose, kaip pasinėrus po vandeniu, nežinai kiek visko ten aplink yra, bet jauti, kaip jis apglėbia iškart ir didelės drąsos reikia, kad pažintum. Pasiruošimo, įdirbio ir tikėjimo pasiduoti gyvenimo mūzai, nerti gilyn.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account