Kalnų krištolas

Kalnų krištolo projektoriukasKalnų krištolas tai kosminė šviesa ir aiškumas sąmonėje. Jis padeda tiksliuose mąstymo reikaluose, kuomet reikia veikti taktiškai ir suprantamai. Skaidrina mintis ir švarina matymą. Tai energijos pakrovėjas meditacijų metu. Jis sulygina, nukreipia, padeda kontroliuoti emocijas. Tinka darbams su aukštesnėmis dimensijomis. Mėgstamas aiškiaregių, geba atverti informaciją. Naudojami terapijose, apdėjimuose. Juose gali būti per amžius išlikusių kodų ir geba (vidines) programas keisti kitomis.

Tinkami visoms čakroms, masažams, grupinėse praktikose. Didina koncentraciją, harmonizuoja smegenų veiklą. Stiprina mintis ir nervus. Leidžia įsiklausyti ir bendrauti su kitomis žemės karalystėmis. Dirba su telepatija ir sapnais. Tinkamesnis protukams labiau nei emocingiesiems.

Tai tyrumo akmuo. Jame daug telpa, kiek žmogus gali įdėti ir per tai pasiekti. Lyg kosminė antenėlė sujungia žmogaus sąmonės lauką veikti dvasiniu lygmeniu, jeigu asmuo jungiasi su juo meditacine praktika, mantromis ar maldomis. Paprastai stovintis vietoje greičiausiai bus tuščias, nors jame esanti trigoninė struktūra mokina meilės temų, kuriai reikia atsiverti.

Vadinasi mineralas skatins minties aiškumą ir visomis išvardintomis savybėmis veiks ir be žmogaus intensijos į jį idėti energijos, tačiau veiks daugiau kūniškai, vadinasi į mąstymą įvedinės struktūras, kurios siekdamos pažinti daugiau galų gale savyje atpažins jausmą, kuriuo dalinsis su akmeniu, o vėliau tai suvokus kaip pasikartojantį ryšį ims daugiau bendrauti su akmeniu protu, suvokiant jo esmę dvasiniame lygmenyje bendraujant su juo. 

Taip kad kiekvienam naudingas šis dvasios kristalas žemėje. Jo grynumas atskleidžia kiek stiprus veikimas ir žmogų pagrinde skatina sąmonėti. Vadinasi augti, kilti, tobulėti. Tai pirmieji žingsneliai mineralų karalystės link ir kiekviename naujos dienos etape. Tai mokytojas iš kurio ateina atsakymai.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account