Emocijos gali būti nekontroliuojamos – mes neturime kito pasirinkimo, kaip jas kontroliuoti. Bet gyventi valdomam emocijų, tas pats kaip būti valdomam tirono. Suprask emocijų prigimtį be gėdos ar gailesčio, o tada leisk joms praplaukti per tave kaip kad vėjas prabėga medžio lapais.Prisimink, tik tau sutikus, jausmai gali pakeisti tavo elgesį.

Straipsniai

Prieš patvirtindami savo narystę Žvaigždžinys.lt tinklapyje turite sutikti su privatumo naudojimosi informacija sąlygomis kurios yra:

* Gerbti idėtas pastangas pateikiant jums informaciją jos niekur neplatinant. 
* Tinklapis neatsako už tai, kaip jūs savo gyvenimuose interpretuojate turinį ar kiek kokybiškai pavyksta prieiti iki būrimų.
* Visi pinigai pervesti už narystę nebegrąžinami, kadangi priėjimas prie turinio suteikiamas iš kart, todėl nuomonę apie tinklapyje nariams pateikiamą informacija ar ji jums patiks reikėtų susidaryti prieš užsisakant ir perkant planus.

Atsiradus naujoms idėjoms ši tinklapio dalis, kalbanti apie susitarimus tarp tų, kurie naudojasi naryste, už ją atsiskaito ir jaučia tinklapio administracijos atsakymybę užtikrinti tinkamą veikimą gali būti atnaujinama pagal susikūrusius naujus poreikius be iš ankstinio įspėjimo, kaip sutarties sąlygų dalis, kurias reikės iš naujo pasitvirtinti.

Tikimės sąžiningo bendradarbiavimo ir supratimo tolesniuose veiksmuose.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account