Šaulys

  Šaulys 11.23 - 12.21

  Devintasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Jupiteris ir Neptūnas. Numerologinis skaičius 3. Elementas Ugnis.
  Tai "linksmasis filosofas". Karma "nušviesti gyvenimą".

  Vakarų zodiakas Šaulys„Filosofas linksmuolis".
  Tai devintasis Zodiako ženklas.
  Jį valdo Jupiteris ir Neptūnas bei skaičius Trys.
  Pastebėjimai. Ugnies stichija. Sėkminga diena - ketvirtadienis, nepalanki - trečiadienis.
  Skaičiai: 3; visi, besidalijantys iš 3; 4, 9.
  Spalvos: mėlyna, dangiška, jūros bangos, violetinė, melsvai raudona.
  Talismanai: ametistas, topazas, chrizolitas.
  Metalas: cinkas, geležis.
  Gėlės: narcizas, begonija, rugiagėlė, našlaitė, bijūnas.
  Valdo šalis: Portugaliją, Vengriją, Jugoslaviją, Lotynų Ameriką (be Meksikos ir Brazilijos), arabų šalis.
  Kvapai (smilkalai): levanda, rožė, ambra, našlaitė.

  Charakteristika. Tiesus, žavus, optimistas, atviraširdis, visų mylimas, mėgstantis keliones ir azartinius žaidimus, altruistas. Jis niekina bet kokius apribojimus. Nepriklausomas. Mėgsta daug skaityti, energingas, aktyvus. Todėl pasiekia didelių laimėjimų darbe bei visuomeninėje veikloje.
  Šaulys moka susivaldyti, yra filosofinė natūra-ne veltui jam vadovauja Jupiteris - laimės ir gerovės planeta. Jo simbolis -kentauras, besitaikantis j nematomus tolius. Tai kaip tik ir apibrėžia Šaulio prieštaringumą. Jis ir labai sudėtingas, ir primityvus. Antrojo tipo Šaulys nemėgsta civilizacijos, turi didžiulę gyvenimišką jėgą, labai aktyvus, patinka moterims, turi dovaną patraukti i save žmones. Jis drąsus, nenuramdomas, kartais grubus, mėgsta pergales. Tai jūrininko, kareivio, pirato ar valkatos tipas.
  Pirmasis Šaulio tipas - mokslininkas, politikas, mąstytojas, kovotojas, tačiau tik iš tribūnos.
  Šaulys - puikus archeologas, etnografas, tyrinėtojas, fotoreporteris. Nepaisant linksmos, geranoriškos prigimties, kartais liūdi dėl nepasiekiamo tikslo. Žemė jam per maža, ne visada žino, ko nori. Būdamas idealistas, prijaučia monarchizmui. Kai kurios jo idėjos nuostabios, tačiau dažnai utopinės.
  Šaulė moteris yra dviejų tipų: viena berniukiško charakterio, mėgsta judėti ir sportuoti. Prie santuokos prisitaiko sunkiai. Tai laukinuke, nepriklausoma ir išpaikusi. Bet kokią profesiją pasiekia panaudojusi savo vikrumą ir praktiškumą.
  Kitas moters tipas - pasaulietiška, nepriklausomo proto, neturinti jokių prietarų. Ji myli dailę, knygas, nuostabius žmones. Mėgsta prabangą. Originali ir ekstravagantiška.
  Šaulys vyras - linksmas, kilniaširdis, įsimylėjęs gamtą. Jo dvasia linksta į gražius poelgius, nori užkariauti moterų širdis. Jis nereikalauja moters prisirišimo, nes yra romantikas ir bastūnas. Atidavęs partnerei viską, jis pasitraukia.

  Šaulė moteris, yra puiki partnerė vyrams, mylintiems protingas, linksmas ir patrauklias moteris. Moka vertinti gyvenimą. Triukšminga, kupina gyvenimo fantazijos. Išsirenka toki vyrą, kuris gali patenkinti visus jos norus. Dažnokai nepakenčia šeimyninio gyvenimo ir tyliai pasitraukia.
  Šaulys apskritai yra judrus, aukšto ūgio ir puikios kūno sandaros, gracingų galūnių, ovalaus ir gana pailgo veido, tamsių kaštoninių plaukų, išraiškingų tamsių ar mėlynų akių, šiek tiek ereliškos nosies. Tai sportininko tipas, lenktynininkas.
  Iš esmės Šaulys yra geros sveikatos, jeigu jos nesusigadina neteisinga mityba, alkoholio piktnaudžiavimu ir per dideliais fiziniais krūviais. Jis puikus gėrimų žinovas. Geria su neslepiamu pasitenkinimu. Mėgsta stiprius ir išlaikytus vynus. Paprastai jo negalios prasideda nuo kepenų, arterijų sistemos arba nervinės Įtampos susirgimų. Šaulys neilgaamžis. Retai kada miršta lovoje.
  Patartina apriboti riebų ir aštriais prieskoniais pagardintą maistą. Labai naudingi vitaminai C ir B. Pravartu dažniau valgyti jautienos kepenis, kiaušinių trynius -ir daržoves. Rytais suvalgyti arbatinį šaukštelį medaus.
  Šaulys vadovas nepakenčia, jeigu pavaldinys parodo, kad jis geresnis ir protingesnis už jį. Tada visam laikui tampate priešu. Šaulys dosnus tiems, kurie juo žavisi. Mėgsta humorą.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: lapkričio 23-gruodžio 1 d. Valdo Jupiteris. Pagrindinis devizas - sąžiningumas.
  Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Tokiomis savybėmis gali pasinaudoti intrigantai. Todėl patartina jam per daug nepasitikėti įvairiais perėjūnais. Tikriems draugams jis dosnus ir visada ištiesia pagalbos ranką. Kad taptų laimingas, reikėtų gyventi ramių namų aplinkoje. To jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.
  Svarbūs gyvenimo metai: 36, 40.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: gruodžio 2-11 d. Valdo Marsas. Pagrindinis devizas - skrupulingumas.
  Šio periodo žmogus turi daug pareigų bei įsipareigojimų. Dirba greitai ir sąžiningai, nes taiko efektyvius darbo bei veiklos metodus. Jį labai vertina aplinkiniai, nes turi patikimo žmogaus reputaciją. Draugų tėra nedaug, tačiau jiems yra ištikimas, todėl visada susilau¬kia pagalbos. Išprusęs ir noriai dalijasi savo žiniomis su kitais.
  Svarbiausi gyvenimo metai: 15, 30, 40, 45, 60.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: gruodžio 12 - 21 d. Valdo Saulė. Pagrindinis devizas - intuicija.
  Žmogus elgiasi pasiduodamas savo Įspūdžiams. Turi gerą nuojautą ir sugeba toli numatyti. Geriausias mokytojas jam -asmeninė patirtis. Jį traukia daiktų formos, grožis, ritualai. Juose jis pasislepia nuo supančio audringo gyvenimo pagundų, kada kiti panyra i narkotikų sukeltą užmarštį. Jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis bei skelbti savo rūpesčių. Įspūdžiais su draugais pasidalija tik savo gyvenimo laimingomis minutėmis.
  Svarbūs gyvenimo metai: 19, 36, 38, 40, 45, 57, 75.

  Šio ženklo atstovams svarbiausia dvasiniai dalykai, todėl reklamos poveikiui jie dažniausiai labai atsparūs. Kadangi Šaulių domėjimosi sritys: kelionės, filosofija, tad paprastai jie pervargsta labiau fiziškai nei dvasiškai. Per didelis žinių ir informacijos kiekis trikdo jų nervų sistemą, prastina santykius su draugais.
  Tada Šauliai skundžiasi nepaaiškinamais galvos skausmais ir praranda bet kokį susidomėjimą tuo, kas vyksta aplink.

  Gimusieji po šiuo ženklu paprastai nežino, kas yra depresija, melancholija ar ilgai besitęsiantis liūdesys. Tai patys gyvybingiausi, kupini gyvenimo džiaugsmo žmonės. Jei jie kada nuliūsta, tai dažniausiai ne dėl asmeninių, o dėl visuomeninių problemų. Šauliai geriausiai nurimsta vienumoje, ypač gamtoje, todėl jiems patariama pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu, pabūti miške, pameškerioti.

  Tai optimistiškos ir veržlios asmenybės. Jiems labai svarbu, kad kiti juos vertintų kaip autoritetingus ir apsiskaičiusius žmones. Geraširdžiai Šauliai mielai bendrauja, bet visada instinktyviai gina savo nepriklausomybę ir laisvę. Šauliams sunku ilgesnį laiką praleisti vienoje vietoje, ypač per atostogas. Jeigu atostogoms turite labai nedaug laiko, pasirinkite tokią vietą, kurioje niekas nevaržytų ir galėtumėte patirti naujų įspūdžių. Bene didžiausias malonumas Šauliams - tolimos kelionės. Jos tampa neatskiriama jų būties dalimi ir yra efektyviausia priemonė, formuojanti Šaulių pasaulėžiūrą ir plečianti akiratį. Šie žmonės bene geriausiai iš visų prisitaiko, o kelionė ir įveiktas ilgas atstumas paprastai jų neišsekina. Pasirinkę gyvenimą užsienyje, Šauliai paprastai nejaučia vidinio diskomforto ir efektyviau negu kitų ženklų žmonės išnaudoja esamas galimybes.

  Keliaujantys Šauliai labai žavingi, spinduliuojantys, mėgstantys pajuokauti. Blogiau, jeigu kelionėje pasikeičia aplinkybės ir jie negali pasiekti savo tikslų - Šauliams paprastai būna sunku susivaldyti kritinėse situacijose. Labai pavojinga įpykusiam Šauliui sėsti už vairo. Kelionėje nepervarkite ir nepersivalgykite; o jeigu jaučiate, jog negaluojate, geriau visai atsisakykite kelionės.

  Šauliai paprastai labai mažai dėmesio skiria savo išvaizdai, tačiau ekspermentuoti labai mėgsta.Prieš mėnesį matytos graugės gali ir neatpažinti, nes buvusi šviesiaplaukė gali būti persidažiusi plaukus juodai.Dar po mėnesio jau gali pamatyti ją raudonais plaukais.Makiažas - dar viena sritis, kur jos mėgsta pasitelkti fantaziją ir visiškai atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio.Todėl išvydusi lyg į karnavalą išsiruošusią merginą, gali spėti, kad jos ženklas - Šaulys.Tik štai drabužių derinimas - ne jos stiprioji pusė.Dažniausiai jai visiškai nesvarbu, kaip apsirengti.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account