Ožiaragis

  Ožiaragis 12.22 - 01.20

  Dešimtasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Saturnas ir Marsas. Numerologinis skaičius 8. Elementas Žemė.
  Tai "nepalenkiamas vadovas". Karma "sėdėti gyvenimo soste".

  Vakarų zodiakas Ožiaragis„Nepalenkiamas vadovas".
  Tai dešimtasis Zodiako ženklas. Valdo Saturnas ir Marsas bei skaičius Aštuoni.
  Pastebėjimai. Žemės stichija. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis, nepalankios dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.
  Skaičiai: 3, 5, 7, 8; visi, besidalijantys iš 8; 14.
  Spalvos: žydra, tamsiai žalia, juoda, mėlyna, pilka, blyškiai geltona, tamsiai ruda ir visi tamsūs fonai.
  Talismanas: rubinas, oniksas.
  Metalas: švinas.
  Gėlės: raudona rožė, juoda aguona, baltas gvazdikas.
  Valdo šalis: Indiją, Birmą, Meksiką, Baltijos šalis.
  Kvapai (smilkalai): rožė, ambra, lotosas, jazminas, pušis.

  Charakteristika. Ožiaragis praktiškas ir punktualus. Gyvenime pasiekia visų veiklos aukštumų. Pinigus investuoja į solidų, niekada neprarandantį vertės daiktą ar verslą. Jei yra galimybė, įsigyja nekilnojamojo turto. Ambicingas. Dažnai jį kaltina šaltumu, tačiau iš tikrųjų jis karštai myli, tiktai sunkiai išreiškia jausmus. Ožiaragis sąžiningas, paprastas, ištikimas ir patikimas kaip ir pati žemė. Charakterio bruožai: garbės troškimas, pastovumas, teisingumas, organizuotumas.
  Būdamas Žemės ženklas, nepasitenkina šia diena. Trokšta nuveikti ką nors ypatinga, įsigyti gerą profesiją, orientuotis politikoje, visuomenės reikaluose, intelektualiniame pasaulyje. Ožiaragis turi puikią intuiciją. Kartais tiesiog jaučia, kad jo laukia šviesi ateitis - ir retai suklysta. Pragmatiškas ir konservatyvus.
  Saturnas jam suteikia ištvermingumo ir priverčia ant žemės tvirtai stovėti abiem kojomis. Gina Įstatymus ir teises. Kaip Žemės ženklas, laiko protą aukščiausiu privalumu. Nenukrypdamas nuo kelio kopia į viršūnę ir nesibaimina jokių kliūčių.
  Ožiaragis sugeba dirbti ypač sunkius darbus, žino, kad pasi¬sekimas užtikrina materialinę gerovę. Lengvai išsisuka iš bet kokios, netgi labai sudėtingos situacijos.
  Ožiaragiai - vadovaujantieji darbuotojai - pavaldiniais ilgai neužsibūna, labai gerai moka sukelti ramaus ir nuolankaus žmogaus Įvaizdi. Kai tik atsiranda darbe vieta, ją būtinai užims jis. Labai mėgsta pinigus, nes Ožiaragis ilgaamžis, ir todėl bijo senatvėje tapti priklausomas nuo kitų. Jaunystėje jis senukas, senatvėje -jaunuolis.
  Ožiaragis vyras - aštrialiežuvis, kuriam gyvenimas yra neišsenkantis džiaugsmo šaltinis, o seksas - pati nuostabiausia misterija. Užkariauti moterį jam didžiulis džiaugsmas. Tačiau vien tik fizinio pasitenkinimo Ožiaragiui maža. Jis sekso nesupranta be psichologinių išgyvenimų. Vedęs būna patikimiausias sutuoktinis.
  Ožiaragė moteris - seksuali ir jausminga. Ji sukurta audringoms aistroms ir dažnai tampa savo emocijų auka. Jai seksas ir meilė - neatskiriami dalykai. Ji kartais būna agresyvi ir pavydi, tačiau nemėgsta tokių savo partnerio bruožų. Labai atsakingai gyvena santuokoje ir rūpinasi savo šeima.
  Ožiaragio sveikata ypač priklauso nuo mikroelementų vartojimo. Jo organizmas taip sutvarkytas, kad alkoholio vartoja labai mažai ir saikingai. Ir visgi retkarčiais išgerti netgi būtina (gero vyno), nes tai padeda atsipalaiduoti ir taip jau įsitempusiam jo organizmui. Dažniausiai iš visų Zodiako ženklų patiria įvairias traumas. Serga sąnarių, ypač kelių ir čiurnų ligomis. Kartais prikimba ir skrandžio bei nervų ligos. Patartina valgyti daug jogurtų ir alyvuogių, o vietoje jautienos pasirinkti avieną.
  Ožiaragis dažniausiai būna lieso sudėjimo, tačiau labai patvarus. Dėmesį atkreipia galingi antakiai ir kartais ilgoka nosis. Ūgis vidutinis (jei gimė naktį), akys rudos arba tamsiai pilkos. Gimęs dienos metu, turi plonas lūpas, ryškų smakrą, įžvalgų žvilgsnį ir aukštą ūgį. Gimęs naktį, pasižymi užsispyrimu, savivale ir praktiškumu. Jo energija dažniausiai nukreipiama egoistiniams tikslams.
  Darbe Ožiaragis pasižymi konservatyvumu. Nemėgsta netikėtų ir originalių idėjų. Pareigas vykdo labai atsakingai, nieko neužmiršta, viską sudėlioja į lentynėles. Viršininką perkalbėti įmanoma tik loginiais ir rimtais įrodymais. Labai vertina atvirumą. Jeigu kas bando intriguoti - jo dienos suskaičiuotos.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: gruodžio 22-31 d. Valdo Saturnas. Pagrindinis devizas - tikslumas.
  Jis stengiasi atitikti standartus. Atvirumas ir teisingumas priverčia ir kitus pasitempti. Tikslumo reikalauja iš visų. Iš prigimties jis greičiausia ekspansyvus žmogus. Jam labai patinka, kai kiti reiškia jam meilę ir pasitikėjimą.
  Svarbūs gyvenimo metai: 30, 57.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: sausio 1-10 d. Valdo Venera. Pagrindinis devizas - teisingumas.
  Nuolat užsiėmęs pačių geriausių dalykų gyvenime paieškomis. Laisvas minutes, kurias kiti tuščiai praleidžia, jis protingai išnau¬doja. Mėgsta keliauti, patirti romantiką, sužinoti naujų dalykų. Jis geras namiškis, tačiau kartais nori pabūti vienas, nes pajunta, kad svajonės ir lūkesčiai neįvykdomi. Iš tikrųjų turi būti dėkingas gyvenimui, privalo apgalvoti, ką pasiekė dabar, o ne svajoti, ko dar trūksta.
  Svarbūs gyvenimo metai: 16, 24, 30, 33, 57.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: sausio 11-20 d. Valdo Merkurijus. Pagrindinis devizas - atjauta.
  Dvasinis prašviesėjimas skatina šio periodo Ožiaragį dalytis su kitais tuo, kas padėtų padaryti gyvenimą laimingesnį. Pripažinimas, kad tikrasis džiaugsmas, ramybė ir harmonija kyla iš paties žmogaus, tampa svarbiausiu jo gyvenimo atradimu. Jis tada nori viskuo pasidalyti su visu pasauliu, nes jo siela pilna atjautos, tačiau tai tik jo fantazijos blyksniai. Gyvenimas jam parodo, kad visur yra supamas materialaus pasaulio reikalavimų. Iki visiškos laimės dar trūksta meilės ir harmonijos.
  Svarbūs gyvenimo metai: 21, 30, 31, 41, 50, 57.

  Į save labiausiai besigilinantis Ožiaragis bet kokį informacijos srautą nesąmoningai priima kaip veržimąsi į jo intymią asmeninę erdvę, kuria jis toli gražu ne su visais linkęs dalytis. Per didelis dėmesys aplinkiniam pasauliui Ožiaragiui kainuoja daug sveikatos ir dvasinių galių. Pervargęs nuo informacijos jis gali pradėti vartoti alkoholį ar kvaišalus, nes neberanda būdo atsipalaiduoti. Jam labai padėtų meditacija ir kitokios dvasinės praktikos.

  Šio ženklo žmonės retai būna blogos nuotaikos, bet jeigu jau ji apninka, pataisyti ją labai sunku. Slogi dvasinė būsena tęsiasi ilgai. Ožiaragis gali padėti sau, pabendravęs su senu geru draugu, pataręs jam, kaip nugalėti sunkumus, nes šitaip numalšina ir savo sielos skaudulius. Apėmus slogučiui, Ožiaragiams puikiai padeda sėkmingų ir džiugių dienų prisiminimai; patariama peržiūrėti šlovingų laimėjimų ir apdovanojimų raštus.

  Gali pasirodyti, kad šie žmonės yra sukaustyti analitiškumo, bet kai reikia, jie pasielgia ir taktiškai, ir lanksčiai. Dauguma Ožiaragių - gana uždari žmonės; keliaujant grupėje jie gali pasirodyti neprieinami, šaltoki, kiek pesimistiški ir neturintys noro bendrauti. Ožiaragiams taip pat būdingas asketiškumas - jie lengvai prisitaiko prie minimalių kelionės patogumų, dažnai pasirenka didelių fizinių išbandymų reikalaujančias keliones. Šio ženklo žmonės gali iškeliauti vieni ir netgi kažkiek laiko gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. Turėdami nedaug laiko ir pasirinkę netolimą kelionę, neatsisakykite malonumų ir romantikos. Tokia išvyka turėtų būti panaši į kelionę po pasakų šalį; idealu, jeigu ta šalis bus prie vandens. Ožiaragiai mėgsta ir išvykas į šventąsias vietas.

  Jeigu kasdieniame gyvenime mažai judate, nesportuojate, nesusižavėkite kelione tolėliau pėsčiomis ar dviračiu. Toks krūvis jau kitą dieną jus nuvargins. Visiškai kas kita, jeigu išsirengėte į tolimą kelionę. Galite suplanuoti tokį maršrutą, kuriame teks ilgą atstumą įveikti savo jėgomis - didžiuositės savo ištverme ir galėsite pasidžiaugti naujais įspūdžiais. Nors kartą gyvenime nuvykite į kalnus. Ožiaragiams reikėtų pasisaugoti peršalimo; jautri vieta yra ir keliai bei sąnariai - po dienos krūvio būtinai juos pamasažuokite. Patyrę traumą, turėtumėte ieškoti profesionalios pagalbos.

  Iš išvaizdos Ožiaragio ženklo atstovės paprastai atrodo švelnios ir drovios, bet šiuo atveju negalite pasikliauti tuo, ką matote.Švelnios jos gali būti, tačiau drovios - tikrai ne.Mat Ožiaragio moterys nuolat yra nepatenkintos esama padėtimi ir vis ko nors siekia.Kartais, rodos, net nepasiekiamų dalykų.Argi nepažįsti po Ožiaragio ženklu gimusios merginos, kuri per stebėtinai trumpą laiką numetė daugybę nereikalingų kilogramų, nors visi aplinkiniai jau vadino ją beviltiška storule?Arba tokios, kuri susitaupė didžiulę sumą pinigų trokštamai grožio procedūrai?


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account