Vandenis

  Vandenio zodiako ženklasVandenis 01.21 - 02.19

  Vienuoliktasis zodiako ženklas. Globojanti planeta Saturnas ir Uranas. Numerologinis skaičius 4 ir 2. Elementas Oras.
  Tai "laisvamintis". Karma "būti laisvam ir lakiam".

  „Laisvamintis". 

  Tai vienuoliktasis Zodiako ženklas. Valdo Saturnas ir Uranas bei skaičiai Keturi ir Du.
  Pastebėjimai. Oro ženklas. Sėkmingos dienos - tre čiadienis ir šeštadienis, nepalanki - sekmadienis.
  Skaičiai: 2, 4; visi, besidalijantys iš 4; 8, 9, 11, 13.
  Spalvos: pilka, tamsiai mėlyna, lelijos, mėlynai žalia, violetinė. Nepalanki spalva - juoda.
  Talismanai: granatas, cirkonis.
  Metalas: alavas.
  Gėlės: mimoza, narcizas, mirta, saulutė (Beilis).
  Valdo šalis: Rusiją, Daniją, Italijos pietinę dalį, Kanadą.
  Kvapai (smilkalai): ambra, citrina, rožė, lotosas, žemuogė, sandalmedis.

  Charakteristika. Tai genijų ženklas. Daugiausiai tai liberalai. Vandeniai įkūnija teisingumą, turi daug interesų, niekada nebūna irzlūs. Idėjos originalios, nes išsiskiria aštriu protu. Stengiasi gyvenimą padaryti kuo įdomesnį. Mėgsta keliauti, perka vaizdo bei garso techniką. Ženklas įkūnija nenutrūkstamo gyvenimo šaltinį.
  Vandenis domisi tikrosiomis gyvenimo vertybėmis, o ne pasiekimais. Siekia tarnauti teisybei ir progresui. Tai gerbiamas ir rimtas žmogus, sugeba išsaugoti savo individualybe, nekreipia dėmesio į jokią pašaline įtaką.
  Labai išrankus pasirinkdamas artimus žmones, nors kartais ir susigundo atsitiktinėmis pažintimis. Linkęs į utopines idėjas ir projektus. Užsispyręs, retai klauso patarimų, stengiasi išsiversti tik savo patirtimi. 
  Vandenis - individualistas, jam nesvarbi visuomenės nuomonė, žino, ko nori ir kaip to siekti. Nepiktas ir neniekšingas. Visada siekia taikos ir suranda diplomatinę išeiti. Oro stichija Vandeniui suteikia objektyvumo, kolektyvo jausmą, pasirengimą padėti. Jis puikus pašnekovas ir labai mėgsta laisvę.
  Neigiamos savybės: užsispyrimas, per didelis pasitikėjimas savimi, dviveidiškumas, noras paliežuvauti.
  Vandenis vyras nėra seksualus. Jis gali pasitenkinti retais intymiais santykiais; ji traukia ne fiziškai pasitenkinti, o pats gražios moters nugalėjimo faktas. Suartėjęs su moterimi, pasiduoda jos valiai. Sukūręs santuoką būna ištikimas.
  Vandenio moters namuose visada pilna svečių, kuriuos traukia šeimininkės protas, žavesys ir bendravimo paprastumas. Būdama gera žmona, puikiai tvarko namų ūkį, nemėgsta audringo sekso. Ji puikiausia partnerė vyrui, kuris ieško ne tiek sekso, kiek ramumos, pagarbos ir dėmesio.
  Vandeniai - ilgaamžiai. Jie protingi, filosofiškai priima visus pakilimus ir kritimus. Klasikinis Vandenis - gražiai nuaugęs, turi kerinčias pilkas akis, šviesius plaukus. Mėgsta medžioklę ir sportą. Laikosi savo nustatyto dienos režimo. Labai kenkia rūkymas, o alkoholis dar labiau įdirgina ir taip jau įtemptus nervus.
  Jeigu Vandenis suserga, jis būna sunkus pacientas: jam greitai nusibosta gydymas, nes laukia greito pagijimo. Todėl linkęs į radikalias priemones: nuolatiniai perėjimai nuo griežtos dietos iki persivalgymo; nuo poilsio prie audringos veiklos. Jo ligos netikė¬tos, ir sunkios; dažnai kankina nemiga.
  Silpnosios vietos - kulkšnys ir blauzdos - lengvai lūžta arba dažnai patempiamos. Galima sklerozė ir virškinimo trakto sutrikimai. Vandenis, kaip ir Ožiaragis, neteikia reikiamo dėmesio maitinimuisi. O jam kaip tik būtinas lengvas maistas, ypač patartina jūros gėrybės. Valgydamas mėgsta kalbėti, todėl jam patinka švediškas stalas.
  Vandenis šefas moka išlaikyti savo poziciją, sugeba pateikti netradicinius sprendimus, ištikimas draugams. Į pavaldinius žiūri kaip į vaikus, kuriems reikia vadovauti, o esant reikalui ir nubausti. Pykti už tai nereikia, nes visų pirma jis visiems trokšta tik gero. Jo pabarimai nebūna rimti - parėkauja ir užmiršta. Norint prisigerinti prie tokio viršininko, reikia paverkšlenti, nes tada jis atjaučia ir, esant galimybei, patenkina pavaldinio prašymą. Pavaldiniui, norinčiam padaryti karjerą, reikia Vandeniui viršininkui visapusiškai pataikauti.

  Pirmasis dekanas. Gimimo data: sausio 21 - 31 d. Valdo Uranas. Pagrindinis devizas - vyriškumas.
  Kliūtys ir trukdymai, prieš kuriuos palūžta kiti, - šio periodo žmogui tik jėgų patikrinimas. Jis prisikasa iki reikalų esmės, apgina idėjas, jeigu joms gresia žlugimas. Patirtis išmokė jį panaudoti sugebėjimus savo gerovei siekti. Jis nebijo konkurencijos. Šeima - pasididžiavimo ir pasitenkinimo šaltinis. Jis moka suderinti malonumą su naudingumu, ir tai padaro jo gyvenimą visavertį, užtikrintą ir racionalų.
  Svarbūs gyvenimo metai: 12, 22, 32, 42, 52.

  Antrasis dekanas. Gimimo data: vasario 1 - 9 d. Valdo Merkurijus. Pagrindinis devizas - atvirumas.
  Turi atvirą veidą-jo sąžiningumo liudininką. Apgaulė nepriimtina jo natūrai. Todėl nieko nebijodamas tiki savo sumanumu ir tiesumu. Visi žino, kad juo galima pasitikėti, todėl įsigyja daug draugų. Jo reputacija nepriekaištinga, pasitiki savo vidiniu balsu. Mėgsta besikeičiančias situacijas. Gyvenimo pateikiama įvairovė jam nuostabi.
  Svarbūs gyvenimo metai: 10, 20, 42, 50, 60.

  Trečiasis dekanas. Gimimo data: vasario 10-19 d. Valdo Venera. Pagrindinis devizas - įžvalgumas.
  Jeigu teisingas posakis, kad „genijus - tai begalinis sugebėjimas kentėti", tai jis tikrai genialus. Nuo gimimo jam būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir 1.1. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja jį. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje - geresnio už jį specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Jam vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems.
  Svarbūs gyvenimo metai: 8, 16, 24, 32, 40, 42, 48, 56, 64, 72.

  Šio ženklo atstovai - bene didžiausi reklamos gerbėjai. Jie patys galėtų jas kurti, nes tai, kas nauja, progresyvu, dar negirdėta ir nematyta, žavi Vandenius. O požymiu to, kad Vandenis nesugeba suvaldyti informacijos srauto, gali būti pablogėjusi rega, klausa, odos problemos. „Persisotinęs" Vandenis darosi nervingas, agresyvus, praranda motyvaciją siekti savo tikslų, pradeda negerbti aplinkinių žmonių.

  Susierzinęs Vandenis būna griežtas ir nesugyvenamas. Tokios būsenos žmogui neverta rodytis viešai; gali padėti nebent susitikimas su bendraminčiais, turinčiais panašių polinkių ir interesų. Niekas taip nenuramina Vandenio, kaip naujos idėjos, netikėti sprendimai, kompiuteriniai žaidimai, fantastinė literatūra, filmai ar šachmatai, sporto varžybos.

  Po šiuo Zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Būdamas šalia Vandenio, kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę. Šie žmonės pasižymi psichologiniais sugebėjimas, o bendrakeleivius gali nustebinti tiesiog pranašingu ateities žinojimu. Rinkdamiesi kelionę, Vandeniai paprastai ieško ko nors originalaus. Jiems labai svarbios tolimos kelionės. Tačiau turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir - jokių nesusipratimų. Norėdami atsikvėpti nuo darbų, Vandeniai teigia, kad geram poilsiui reikalinga ir gera kompanija.
  Vandeniai negali pasigirti stipriu imunitetu ir nervų sistema. Nuvykę į saulėtą pakrantę, nepersikaitinkite. O norėdami patirti kuo stipresnių įspūdžių, visada pagalvokite, ar nerizikuojate savo sveikata.

  Šio ženklo atstovės paprastai būna labai plačių pažiūrų, tai atsispindi ir jų išvaizdoje.Joms labai lengva rinktis ir derinti tarpusavy drabužius bei jų spalvas, dėl to jos visad gražiai atrodo apsirengusios taip, kaip kitos merginos nė nesugalvotų.Urano planeta suteikia joms bruožų, kuriais moteris Vandenis gali išsiskirti iš kitų.Tai originalumas ir savita saviraiška.Neįmanoma įtikinti šio ženklo moters apsirengti ar susišukuoti taip, kaip jai nepatinka, nesvarbu, kad kartais ji gali būti neteisi.

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account