Mėnulio dienos

  1-oji Mėnulio diena 

  ŽIBINTAS. Tyrinėjimų ir eksperimentavimų, klaidžiojimo bandymuose laikmetis. Kūrybinis potencialas turi progresyvų tęstinumą ateinančiame mėnesyje augti. Svarbi savikontrolė, reikalai ir numatoma veikla gerai įsisavinama mentalinėje erdvėje ir susidaro palanki padėtis plėsti bei vykdyti.
  Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį. Šią Mėnulio dieną nepatartina daug bendrauti geriau pamąstykite vienatvėje apie savo protėvius, ištakas, vaikystę, negerkite alkoholio, nes potraukis išliks visą mėnesį, apsivalykite, visiems atleiskite, tapkite skaistūs, kaip Jaunas Mėnulis. Atsisakykite alkoholio ir kitų blogų įpročių, kitaip trauka išliks ilgam laikui.
  Tai pradžia naujo ciklo, užuomazga. Mintys greitai materializuojasi. Žmonės, gimę šią dieną, idėjas gaudo tarsi iš oro. Gali labai netikėtai atskleisti savo talentus. Tačiau tai labiau idėjų generatoriai, nei praktikai.


  2-oji Mėnulio diena
  BANGINIS, ŽUVIS. Mėnulio diena prasideda pirmą kartą po jaunaties Mėnuliui patekėjus virš horizonto ir trunka, kaip dauguma Mėnulio dienų, šiek tiek ilgiau, nei parą. Kaip ir pati jaunatis, ši Mėnulio diena pilna didžiulės augimo energijos. Tik jos energija moteriška, pasyvi, turi didelę įtraukimo, sodrinimo jėgą. Kiti šios dienos simboliai: BURNA, GAUSYBĖS RAGAS. Gera apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos. šią Mėnulio dieną kūnas labai jautriai padės atsirinkti maistą. Jeigu pagalvojus apie kokį nors valgį ima lengvai pykinti jis Jums netinka. Taip galite koreguoti pasirinktą dietą.
  Diena tinkama užsiimti fiziniais pratimais, įvairiomis metodikomis. šią dieną gali būti netikėtų likimo dovanų. Žmonėms, gimusiems šią dieną, reikia tarsi pajusti savo fizinį kūną. Vaikams, gimusiems šią dieną, reikės suvokti pasirinkimo svarbą.

  3-oji Mėnulio diena
  LeopardasLEOPARDAS. Tai intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga diena, daug agresijos, galimos traumos. Būkite atsargesni su metaliniais daiktais. Dirbkite mažiau reikšmingus darbus. Pasistenkite suvaldyti agresiją savyje, tačiau nepasiduokite ir bailumui. Susidūrę su provokacijomis, grubumu, sugebėkite save apginti – tai aktyvių Marso energijų įvaldymo diena. Senovėje šią dieną galąsdavo peilius, kaldavo ginklus.
  Tai energetinio pliūpsnio diena. Aktyvios valios, instinktų pasireiškimo diena. Žmonės, gimę šią dieną, yra tikri dvasiniai kariai. šią dieną gimsta daug magų, ezoterikų. Taip pat sportininkų. Vaikams bus būtina fizinė savirealizacija. Taip pat būtina vystyti jų intelektą.

  4-oji Mėnulio diena

  PAŽINIMO MEDIS, MEDIS. Tai rami, rimta, tačiau gan pasyvi diena. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų, gėrį nuo blogio. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, laikykite susikaupimą, jautrumą. Palanku gilintis į giminės istoriją, būties paslaptis. Prašydami protėvių apsaugos, pagalbos, lengviau ją gausite. Diena taip pat gera sodinti medžius, įvairius augalus. Tai puikus metas psichologams, visiems besigilinantiems į santykių, jausmų esmę, sielos prigimtį. Tai pasąmonės pažinimo diena. Tinkama skaityti mantras, gilintis į paslaptis. Žmonėms, gimusiems šią dieną, svarbios tradicijos, šeima, šaknys. Tą dieną gimsta daug istorikų, bibliografų, archeologų.

  5-oji Mėnulio diena
  VIENARAGIS. Reiškiantis ištikimybę principams, pareigoms. Gerai šią dieną būti kelyje, kuo nors pasirūpinti. Gera diena išgryninti santykius, ypač darbo, susijusius su pareigomis. Atsargiai duokite pažadus, tuo labiau priesaikas, šią dieną jos ypač svarbios, turi išskirtinę reikšmę bei ilgam užsitvirtina. Jei sulaužytumėte duotą pažadą, skaudžiai tai pajustumėte. Ši diena taip pat turi didelę augimo, plėtros jėgą. Pradėti darbai lengvai vystysis bei augs.
  Šią dieną būtina įsiklausyti į savo fizinį kūną. Tai yra fizinio kūno pastiprinimo diena. Nerekomenduojama badauti. Žmonės, gimę šią dieną, tarsi viską perleidžia per save. Jie iš lėto mokosi, iš lėto įsisavina informaciją.

  6-oji Mėnulio diena

  VAIVORYKŠTĖ, kiti galimi simboliai :GERVĖ, DEBESYS. Tai viena palankiausių dienų Mėnulio kalendoriuje. Skaidri, harmoninga, gera beveik visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Ypač tinkama moksliniams tyrinėjimams, susikaupimui. Tačiau lygiai taip pat gerai šią dieną vykti į kelionę, mokytis ar skaityti paskaitas, informacija bus lengvai įsimenama. Gera diena žiniasklaidos, ryšių darbuotojams, vairuotojams. Tačiau būtinas emocinis skaidrumas, saikas. Senovėje šią dieną iš debesų spręsdavo: jei dangus visai grynas arba visiškai užtrauktas reiškė, jog aplinkoje nėra darnos. Geriausia, jei tądien dangus šiek tiek debesuotas.
  Tai kosminės energijos įsisavinimas. Labai tinka kvėpavimo pratimai. Žmonės, gimę šią dieną, tai svajotojai ir fantazuotojai. Dažnai šią dieną gimsta talentingi rašytojai. Vaikams, gimusiems šią dieną, netinka monotonija, pageidautina juose atskleisti ir vystyti kūrybinį pradą.

  7-oji Mėnulio diena
  GAIDYS arba SKEPTRAS, VĖJŲ ROŽĖ. Tai labai intensyvi, aktyvi diena. Palanki vykdyti teisingumą. Šią Mėnulio dieną negalima vogti, keiktis, meluoti, tai maldos, priesaikų, žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos galite greitai užbaigti. Tai karinga Mėnulio diena ir galimi aršūs ginčai, peštukai pašiaušia plunksnas, tačiau būtent šią Mėnulio dieną natūralu aršiai kovoti už teisybę, nenutylėti. Vis dėlto šią dieną galimos didžiausios provokacijos, nuvedančios nuo teisybės paieškų link grubios agresijos. Venkite pradėti darbus, kurie gali užsitęsti. Jautrūs plaučiai, būtinas grynas oras.
  Tai žodžio galios diena. Tą dieną ypatingai reikėtų sekti savo kalbą, nes ji įgyja magiškų galių. Labai stiprus bus palinkėjimas gero kitiems. O išsakyti blogi žodžiai, atsigręžtų bumerangu. Šią dieną gimsta nemažai oratorių arba tų, kurie dirba su masėmis, kalba masėms. Vaikus, gimusius šią dieną, svarbu išmokyti raiškiai kalbėti, reikšti savo nuomonę.

  8-oji Mėnulio diena
  FENIKSAS, kiti galimi simboliai BRANGENYBIŲ SKRYNIA, POVAI,  NELAIMĖS ŠAUKLIAI. Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti Jums netikėta linkme tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasite skrynią su brangenybėmis? O gal ją prarasite? Jei mokate suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi, tuomet daug nuveiksite.
  Atsinaujinimas, atsikratymas seno. Šią dieną reikia atsargiai elgtis su ugnimi. Žmonėms, gimusiems šią dieną, ne kartą teks pradėti gyvenimą iš naujo. Tai nuolatinis judesys. Jų kelias reikalauja neapsistoti ties pasiekimais, o siekti toliau.

   

   

  9-oji Mėnulio diena

  ŠIKŠNOSPARNIS. Tai pirma iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susiduriate su blogiu nesitraukite: šią dieną blogis tampa agresyvus, reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Sunku įrodyti teisybę, geriau nepradėti jokių svarbių darbų.Tai apgaulės, paklydimų, iliuzijų diena. šią dieną gali lankyti netikri norai, troškimai, lįsti įkyrios mintys. Rekomenduotina nuraminti sąmonę. Žmonėms, gimusiems šią dieną, reikės būti atsargesniems, nei kitiems. Jiems tiks patarlė: Septynis kartus pamatuok, ir tik tada atkirpk. Taip pat jų užduotis minčių švara, sąmonės stiprinimas, emocijų kontroliavimas.

  10-oji Mėnulio diena

  FONTANAS, ŠALTINIS. Viena pačių geriausių Mėnulio dienų, tinkama vos ne visoms veiklos sritims. ši diena nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos, palaikančios energijos šaltinis. Labai gera vedyboms, namų statybos pradžiai, šeimos sutvirtinimui, krikštynoms, gilinimuisi į giminės likimą, lengviau, nei kitu metu, sulauksite protėvių užtarimo. Labai gerai šią dieną rasti laiko atsipalaiduoti, atgauti jėgas pasisemkite energijos iš Jūsų Dvasinio šaltinio, būkite su tais, kurie iš tikrųjų Jums pritaria, tai žmogiškų santykių, grįžimo prie esmių diena.
  Tai žinių sėmimosi, taip pat atsiminimų diena. Tinka mokytis. Taip pat tinka padėti kitiems, užsiimti labdara. Žmonės, gimę šią dieną, dažnai atsimena savo praeitus gyvenimus. Taip pat jiems duota pritraukti kitus, mokyti kitus, skleisti žinias, informaciją.

  11-oji Mėnulio diena

  KARŪNA, kiti galimi simboliai UGNINIS KARDAS, UGNINĖ GYVATĖ, LABIRINTAS. Tai viena švenčiausių Mėnulio dienų. Dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma ar prognozuojama, tačiau neabejotinai viena tyriausių Mėnulio kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus būtinai užbaigti. Galimas spontaniškas kundalini energijos kilimas, dvasinė praktika nepaprastai veiksminga, tačiau pavojinga pradedantiesiems, neįgudusiesiems.
  Tai energijų išlaisvinimo diena, Kundalini pasireiškimo diena. šią dieną reikėtų būti pakankamai atsargiems, nes tik visiškai įvaldžiusiems savo kūną tai yra gera diena. Galimi žemųjų instinktų proveržiai. Netgi jogą šią dieną praktikuoti reikia atsargiai. Gimusiems šią dieną, svarbu įskiepyti atsakomybės už savo veiksmus jausmą. Žmonės, gimę šią dieną, dažnai būna linkę į žygdarbius.

  12-oji Mėnulio diena

  ŠIRDIS, TAURĖ. Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą šią dieną galima didelė bausmė. Skirkite dėmesio tėvams, vaikams, mylimiesiems. Būtinai duokite maldą, jei Jūsų prašys. Širdies taurė turi būti sklidina šią dieną.
  Viena geriausių ir mistiškiausių dienų. Kosminės Meilės diena. Šią dieną ypatingai tinka meditacijos, gilinimasis į kitus pasaulius. Labai tinka dovanoti dovanas. Tai širdies alchemija. Dažnai šią dieną gimsta gydytojai, bio-energetikai. Žmonės, gimę šią dieną, spinduliuoja šviesą, Meilę. Svarbu tinkamai nukreipti šią duotybę. Taip pat, ypač vaikai, gimę šią dieną, yra mažai apsaugoti, pažeidžiami. Jiems reikia iš;mokti stiprinti savo bio-lauką ir apsisaugoti nuo energetinių vampyrų.

  13-oji Mėnulio diena
  RATAS, GYVATĖ, RYJANTI SAVO UODEGĄ. Vėl labai aktyvi diena. Daug lemia ryšiai, supratingumas, kruopštumas, sugebėjimas naudotis informacija, smulkmenomis. Tai karminės korekcijos diena, tačiau ėmęsi ne to, ko reikia, galite ilgai suktis neigiamų pasekmių ratelyje; Dienos įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Šią dieną puikiai veikia medikamentai.
  Tai amžinas sukimasis, ieškojimai. Diena tinkama gydytis, organizmas gerai įsisavina vaistus. Taip pat tinka gamintis, rinktis talismanus. Šią dieną gimsta daug menininkų, taip pat genialių mokslininkų. Žmonių, gimusių šią dieną, gyvenime yra nemažai fatališkumo. Jie sutinka tik tuos, kurie jiems siųsti, informacija pas juos patenka tik tokia, kokios jiems reikia. Tėvai turi minimaliai kištis į šią dieną gimusių vaikų auklėjimą ir tuo labiau nesistengti jiems parinkinėti profesijos, gyvenimo kelio.
  14-oji Mėnulio diena

  TRIMITAS. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną. Tačiau neužmirškite, kad Trimito diena turi savyje ne tik didžiulės sėkmės energiją, bet ir didžiulį emocinį potencialą. Jį svarbu suvaldyti, neišvaistyti smulkmenoms, pykčiams, ambicijoms. Ši diena, viena švenčiausių Mėnulio kalendoriuje, labiausiai padeda žmonėms, turintiems misiją, suvokiantiems pašaukimą, gebantiems veikti daugelio labui. Mažiau padeda savanaudiškuose, egoistiniuose reikaluose.
  Šią dieną netinka svaigintis, užsiimti magija. Rekomenduotinas badavimas, apsivalymas. Tai yra kovos su blogio pradu savyje diena. Tai kvietimas aukštesniajai misijai. Žmonės, gimę šią dieną, ateina tam tikrai užduočiai. Jie turi išmokti budrumo, būti visada pasiruošus. Pasauliui bet kada gali prireikti jų talentų. Vaikus, gimusius šią dieną, svarbu išmokyti nebūti vidutinybe.
  Socialiai aktyvi, daininga, romantiška diena. Smagus lietus, kiek garsesnis balso kėlimas.

  15-oji Mėnulio diena
  GYVATĖ, ŠAKALAS. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą. Jei ginčysitės esmė bus iškreipiama, dažniausias debatų vaisius aršus priešiškumas. Todėl patartina askezė, diplomatija, susivaldymas.

  Tai kontaktų tarp žemojo ir aukštesniojo pasaulių diena. Tai Tiltas. šią dieną, rekomenduotina būti stipriems. Galimi įvairūs energetiniai išpuoliai. Taip pat suirzimai, konfliktai, neigiamos emocijos. šią dieną gimsta nemažai aiškiaregių. Ypatingą reikšmę šią dieną gimusiems turi sapnai ir ženklai.

  16-oji Mėnulio diena
  DRUGELIS, BALANDIS, LAIPTAI Į DANGŲ. Viena skaidriausių, sėkmingiausių Mėnulio kalendoriaus dienų. Tai sielos poezijos, darnos diena. Sėkmingos pastangos atkurti darną pasaulyje taikiu būdu. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra, tuomet labai sėkminga diena. Nuostabi krikštui, vedyboms, Dvasiniams pašventimams, įvairiausiems fiziniams pratimams, atkuriantiems darną.
  Šią dieną nerekomenduotini persikraustymai, skubėjimai, buvimai minioje. Tai harmonijos, ramybės diena. Atsiminimas apie savo dieviškąją prigimtį. Žmonės, gimę šią dieną, ypatingai gerai jaučia augalus ir gyvūnus. Jie jaučiasi gamtos dalimi. Žmogiškos, žemiškos aistros jiems paprastai yra pražūtingos. Jų užduotis tapti tyru, švariu, pirmapradžiu. Paprastai šie žmonės turi konkrečią dvasinę misiją ir ja seka.

  17-oji Mėnulio diena
  VYNUOGIŲ KEKĖ, VARPAS. Džiaugsmingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Šią dieną siela turi skambėti tarsi varpas, džiaugtis, dalintis, mylėti. Tai vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują. Šią dieną gerai paskelbti svarbią žinią, bendrauti, dalintis naujienomis, dosniai reikšti jausmus tai ne askezės, tai vidinės laisvės, atsipalaidavimo, seksualinių galių sublimacijos diena. Vis dėlto kalbame ne apie orgijas ar palaidumą, o apie kūrybingumo atpalaidavimą. Šią dieną turėtų būti pagerbtas moteriškasis pradas, skambėti poezija. Tai meilės, porinio egregoro diena.
  Tai intuityvaus pažinimo, dieviškojo atsivėrimo diena. Moteriškosios energijos diena. Tai diena intymumo, artumo, santykių stiprinimo. Tinka tuoktis. Taip pat rekomenduotina užsiimti tantra. Nereikia imtis jokių atsakingų projektų, planų. Tai laikas džiaugsmui ir atsipalaidavimui. Žmonės, gimę šią dieną, nepaprastai emocingi ir kūrybingi. Jie paprastai išreiškia save mene.

  18-oji Mėnulio diena
  BEŽDŽIONĖ, VEIDRODIS, LEDAS. Šios dienos įvykiai tarsi veidrodyje parodys Jums, ką esate užsitarnavę, galite aiškiai pamatyti savo problemą. Reikia įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta tai Jūsų paties gyvenimo misterijos, būties kokybės atspindys. Įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Patartina badauti, jautrūs, silpnesni inkstai.
  Tai veidrodinio principo diena. Šią dieną atsispindi tai, ką "sėjame". Mūsų poelgiai, veiksmai, mintys. Diena tinkama stiprinti, grūdinti fizinį kūną. Tačiau pradėti gydymą nerekomenduojama, jo pasekmės nenuspėjamos. Žmonės, gimę š;ią dieną, būna dvejopi. Vieni tai labai aukštų idėjų ir idealų žmonės, tiesos nešėjai. Kiti dvilypiai, kurie iškraipo žinias, informaciją, veidmainiauja, apgaudinėja. Svarbu šią dieną gimusiems vaikams vystyti teisingumo jausmą.

  19-oji Mėnulio diena
  VORAS, TINKLAS. Viena pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Net gamta dažniausiai šią dieną verkia, neretai būna prastas oras: lietus, šlapdriba. Tai diena, kuomet keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galima klasta, provokacijos, barniai. Yra didelis pavojus pakliūti į apgaulingų ideologijų tinklą, pasiduoti neigiamoms svetimoms įtakoms. Geriau nepasirašinėkite dokumentų, sutarčių tokią dieną, nieko nežadėkite, neprisiekite nes galite labai pasigailėti.
  Vakaras ir naktis ypač pavojingi, todėl geriau būti namuose. Pravartu tą dieną apsivalyti ugnimi: pasėdėti prie židinio, laužo, ar bent žvakės, pamedituoti į ugnį. Diena sudėtinga, galima pakliūti į voratinklį. Nerekomenduojama pasirašyti sutarčių, kontraktų, skolinti pinigų. Reikia daugiau nei įprastai budrumo ir atsargumo. Netinka skolinti pinigus. Šią dieną reikėtų padeginti žvakes, pasimelsti. Apsišvarinti tiek mintis, tiek gyvenamąją vietą. Gimę šią dieną dažnai tampa politikais.

  20-oji Mėnulio diena
  ERELIS. Tai viena geriausių Mėnulio dienų: rimta, švari, produktyvi. Labai gerai, jei pakankamai laiko skirsite rimtiems apmąstymams: koreguokite strategiją, numatykite tolesnį kelią. Šią dieną įžvalga tolima ir teisinga. Erelio simbolis aiškiai rodo plačius užmojus ir tolimą perspektyvą. Lengviau susivoksite situacijose, tačiau bendraukite tik svarbiais reikalais, nes ši diena susikaupimo. Galimas rimtų, brandžių sutarčių pasirašymas.
  Diena tinkama tiems, kas renka perlus ne Žemėje, bet Danguje. Tai dvasinių įžvalgų diena, aukštesniųjų kontaktų diena. Geriau šią dieną kuo mažiau bendravimo, o kuo daugiau vienatvės, įsiklausymo į save, atsiskyrimo nuo kitų. Gimusieji šią dieną mistikai ir individualistai, išradėjai, "baltos varnos". Vaiką nuo mažens domina pasaulio sandara ir gyvenimo Žemėje prasmė. Tėvams svarbu palaikyti vaikų filosofinius polinkius bei paremti jo savitą pasaulėžiūrą.

  21-oji Mėnulio diena
  ŽIRGAS. Tai nepaprastos energijos, sėkmės diena. Labai daug galima nuveikti kolektyve šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu. Būtent šią dieną geriausia dirbti kolektyve, tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas. Netinginiaukite judėkite, bendraukite, dalinkitės idėjomis, ieškokite pritarimo šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių. Galima pradėti svarbius darbus, pasirašyti sutartis, puikiai seksis reikalai, kuriuose daug dinamikos, veiksmo. Palanku vykti į tolimas keliones, prisiekti, pradėti varžybas, keisti darbą, skaityti paskaitas. Negalima meluoti. Reikia drąsos, ryžto, tiesos siekimo, tuomet lydės sėkmė. ŽIRGAS, ŽIRGŲ KAIMENĖ iškalbingi dienos simboliai.
  Diena labai aktyvi, tinkama siekti tikslų. Tinka užsiėmimai grupėse, kelionės, perėjimai į kitą darbovietę, sportinės varžybos. Žmonės, gimę šią dieną, visada žino savo tikslą ir moka jo pasiekti. Dažnai šią dieną gimsta žmonės, kurių veikla, savirealizacija, susijusi su fizine išraiška, judesiu.

  22-oji Mėnulio diena
  DRAMBLYS, KNYGA, RAKTAS. Taip pat sėkminga, tačiau visiškai kitokia. Ši diena rami, išmintinga. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite žymiai didesnė tikimybė nei paprastai, ką nors išsiaiškinti, atskleisti. Gerai gilintis į dokumentus, šventąjį Raštą, mokslinę informaciją. Galimi sėkmingi susitikimai; geras laikas diplomatams, verslininkams. Dramblio dieną galite daug ir skaniai valgyti - tai stabilumo, pastovumo, "pasikrovimo" diena. Maistas bus gerai virškinamas.
  Tai išminties, slaptų žinių diena. Tinka skaityti knygas, mokytis, labai lengvai prieinamas bendras informacinis laukas. Šią dieną gimsta daug mokytojų, taip pat mokslininkų. Vaikai šią dieną gimsta su padidintu žinių poreikiu. Svarbu, kad jų akiratis būtų platus, kad tai netaptų konservatyvizmu. Tėvai turėtų išmokyti vaikus tolerancijos, pakantumo kitam požiūriui, kitai religijai, rasei.

  23-oji Mėnulio diena
  KROKODILAS. Nesėkminga diena. Daug agresijos, irzlumo. Žmonės, linkę kerštauti, pykti, tą dieną ypač pasiduoda šioms silpnybėms. Galimi kivirčai, nubunda žemi instinktai: gobšumas, plėšrumas, egoizmas gali pasireikšti tiems, kuriems iš esmės tai nebūdinga. Diena nėra sėkminga nei naujų darbų pradžiai, nei bendrauti. Jeigu vis dėlto tenka ką nors rimta daryti būtinai užbaikite, net jeigu visiškai nesiseka. Norint ką nors gero nuveikti, reikia drąsos, susikaupimo, ryžto, aiškaus tikslo matymo. Būkite asketiški, susilaikykite nuo mėsos.
  Nelengva diena. Griovimas, revoliucijos. Šią dieną permainos yra iš pačių šaknų, pačių pagrindų. Gimę šią dieną gali per gyvenimą eiti kaip "buldozeriai". Vaikus tėvai turi išmokyti etikos, tarpusavio santykių. Gimusiems šią dieną negalima naudoti tantrinės energijos, tai juos veikia griaunančiai.

  24-oji Mėnulio diena
  MEŠKA, KALNAS. Viena iš geriausių Mėnulio kalendoriuje. Labai stabili, su didžiuliu energijos potencialu. Palanki statyboms, verslui, sutartims, visokius svarbius reikalus pradėti, pagrindą formuoti. Labai gera meilei, vaikų pradėjimui, vedyboms. Tai porinio egregoro, partnerystės, seksualinių energijų sublimavimo diena. Gera sportuoti, judėti.
  Tai vyriškos energijos pasireiškimo diena. Rekomenduotina aktyvi veikla. Būtina bendradarbiauti, veikti, panaudoti savo energiją kolektyviniam labui. Silpniems žmonėms šią dieną gali nelabai sektis. Gimusiems šią dieną būtinai reikės nukreipti savo energiją, kad ji turėtų išėjimą, kanalą. Šiems žmonėms, labiau nei kitiems reikalinga partnerystė, su tinkamu partneriu ar partneriais jie nuverčia kalnus. Vaikams energetinei iškrovai rekomenduotini sportiniai užsiėmimai.

  25-oji Mėnulio diena
  VĖŽLYS arba KRIAUKLĖ. Susikaupimo ir pasinėrimo į savo pasaulį laikas. Reikalingas atidumas ir lėtumas. Patariama savianalizė teisingumui ir blogiems darbams apmastyti. Svarbūs reikalai dabar vangiai rutuliosis. Dėmesys krypsta į protą ir supratimą vengiant energetinio išsiliejimo. Švieskitės, sistemingai apmąstant. Geras laikas šarvuotis ir parengti gynybą. Aktualios nuorodos ženklų forma. Dvasinės išminties simbolis. Viskas turi savo priežastis, plečiasi suvokimas ir pasinėrimas. Atsiveria gylis, artima okultizmui, perkeltinių reikšmių skaitymo ir supratimo diena. Gimę šią dieną mistiški ir paslaptingi, geba spėti ateitį ir numatyti į priekį. Jie ypač gerai jaučia visuomeninę sąmonę. Augdami pirmiausia turi išmokti būti suprasti ir aiškiai reikštis.

  26-oji Mėnulio diena
  RUPŪŽĖ, PELKĖ.</strong> Tai iliuzorinės, klaidingos išminties diena. Gali būti nepastebėti ryškūs nuklydimai nuo tiesos, didelė pagunda pasiduoti puikybei, pagyroms, tuščiam žinių demonstravimui. Šios dienos išmintis neduoda nieko gero. Geriau pamąstykite, kas Jūsų gyvenime nereikalinga: peržvelkite savo įpročius, santykius, reikalus, planus. Neskubėkite imtis naujų darbų mažai bus prasmės, tai gana tuščia diena.
  Įtempta diena. Šią dieną esame tarsi patikrinami. Yra daug galimybių suklysti, pervertinti savo jėgas. Diena netinkama sandėriams. Už tai rekomenduotinos valančios kosmetinės procedūros. Šią dieną gimę žmonės yra analitikai. Jiems svarbu išmokti atsirinkti informaciją, ją sisteminti, išmokti ją teisingai perduoti kitiems.

  27-oji Mėnulio diena
  LAIVAS arba NEPTŪNO TRIŠAKIS, SKEPTRAS. Viena geriausių dienų. Labai palanki tolimoms kelionėms, gera menininkams, nebloga diplomatams. Galima užmegzti santykius &ndash; viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Palanki subtiliems žmonėms, jaučiantiems pustonius, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Gerai šią dieną veiks vandens procedūros. Puiki diena dvasinėms praktikoms, meditacijai, maldai.
  šioje dienoje daug mistikos. Absoliuto, kosmoso, energijų susiliejimo: in-jan-den diena. Galimi įvairūs Regėjimai. Diena netinkama švęsti, linksmintis. Reikėtų pabūti su savo artimaisiais. Rekomenduotinos meditacijos, buvimas gamtoje, muzikos klausymasis. Šią dieną gimsta Kolumbai ir Don Kichotai. Tai žmonės, kurie žmonijai atneša visai naujas žinias, atradimus, nutiesia naujus kelius. Tėvai iš vaikų gimusių šią dieną turi pareikalauti nusistatyti tikslus, disciplinuoti juos, kitaip talentai išsibarstys ir tokie vaikai neišmoks nieko realaus, skrajos padebesiais.

  28-oji Mėnulio diena
  LOTOSAS. Rami, harmoninga. Palanki tęsti jau pradėtus darbus, gilintis į savo sielą. Mėnulis šiuo metu "senas", naujų darbų pradžią, stiprų išorinį veiksmą geriau atidėti augančio Mėnulio fazei. Šiomis dienomis daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms. Pabendraukite su savo dvasiniu mokytoju, pasimelskite. Geros dienos psichologams, menininkams, humanitarinių mokslų atstovams. Be to, apsižvalgykite namuose: gal ko trūksta, kad juose gyventų meilė, būtų jauku ir saugu? Šią dieną lengva bus tai pajusti. Kiek galite, pasirūpinkite tuo.
  Tai aukščiausios kosminės filosofijos diena. Šią dieną kaip niekada matomi karmos dėsniai, viskas, kas paslėpta, tampa aišku, atskleista. Puiki diena naujiems planams, pirkiniams, nekilnojamo turto įsigijimui. Tinka sodinti medžius, gėles. Taip pat tinkama diena darbui su subtiliosiomis energijomis, čakromis. Dar ši diena simbolizuoja atsiskyrimą nuo visokių nereikalingų ryšių. Žmonės, gimę šią dieną, visur ieško esmės ir priežasties. Jie gimsta su mokytojo, trokštančio perteikti savo žinias, energijomis. Ypatingai išvystytas intuityvumas. Tėvams rekomenduojama skaityti vaikams daugiau pasakų, kad vaikai tikėtu stebuklu. Užaugę šie žmonės turi remtis savo vidiniu pasauliu ir intuicija.

  29-oji Mėnulio diena
  AŠTUONKOJIS. Tai pati nemaloniausia, pavojingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Nepradėkite ir net neplanuokite naujų darbų. Neigiamos šios dienos savybės ne visuomet jaučiasi tuojau pat. Kartais ji atrodo visai maloni ir sėkminga, viliojanti ir lengva, tačiau dažnai, ypač vakarop, baigiasi nesąmoningais veiksmais, nemaloniais netikėtumais. Darbai, pažintys, pradėti š;ią dieną, gali baigtis visai ne taip, kaip tikitės. Dėl to geriau ją praleisti ramiai, santūriai. Grąžinkite, jei galite, skolas. Gerai atsikratyti visokio šlamšto, ydingų įpročių, nereikalingų santykių. Ruošinėkitės namuose, švarinkitės, pasimelskite. Geriau nespręskite nieko svarbaus, nesiaiškinkite santykių tik dar labiau viską supainiosite. Tai pagundų, iliuzijų, saviapgaulės, geriausiu atveju silpnybių aptikimo diena. Atsisakykite alkoholio ir kitų blogų įpročių, kitaip trauka išliks ilgam laikui.
  Sunkiausia diena tai išbandymų metas, atpildo metas. Galimas tiesioginis susidūrimas su blogiu. Ši diena netinkama pradėti kažką naujo. Reikia rūpintis savo energetiniu atstatymu. Taip pat diena tinka šeimininkauti buityje. Žmonių, gimusių šią dieną laukia nelengvas gyvenimas. Visą laiką jie jausis tarsi kovoje, teks nugalėti ne vieną "pabaisą". Dažnai šie žmonės tampa labai stipriomis asmenybėmis, veikiančiomis mases. Labai svarbu, kaip jie panaudoja savo energetiką. Tai gali būti tiek juodasis, tiek baltasis lyderis. Tėvams svarbu išmokyti vaikus tinkamai naudoti savo galias, gebėjimus, įtaką. Tai rodiklis, jog sąmonė pasirengusi susidurti su grubiausiomis formomis ir aštriu suvokimu. Tai leidžia eiti į kontaktą su žmonėmis, kurie greičiausiai kitiems kelia siaubą.


  30-oji Mėnulio diena
  GULBĖ arba AUKSINĖ GULBĖ. Būna ne kiekvieną mėnesį. Gali trukti visai neilgai. Tai harmonijos, saiko, rimties ir poilsio diena. Apibendrinkite praeitą mėnesį, užbaikite darbus, gausinkite, kaip galite, grožį savyje ir skleiskite jį aplinkui. Atsisakykite alkoholio ir kitų blogų įpročių, kitaip trauka išliks ilgam laikui.
  Tai išsipildymas ir laisvė. ši diena užbaigia ciklą. Dvasinio ir materialaus pasaulio susiliejimas. Diena pilna altruizmo, užuojautos, dieviškosios Meilės. šią dieną tinka užbaigti reikalus. Taip pat tinka lankyti renginius, gėrėtis grožiu, menu, gamta. Tai atsipalaidavimo, ramybės, džiugesio diena. Laikoma, kad žmonės gimę šią dieną, yra jau perėję visą ciklą įsikūnijimų ratą. Jie ateina į šį pasaulį dalintis su kitais savo Meile ir žiniomis. Dažniausiai tai labai aukšto moralinio lygio žmonės. Kartais jie jaučiasi labai vieniši, pilni tik jiems vieniems suprantamo ilgesio. Šie žmonės viską atranda savyje.


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account