Vėžys 4

  „SUSIRĖMIMŲ LYDERIS"

  Tiki tuo ką daro, rafinuoti, laikosi nusistovėjusių normatyvų, elgiasi atvirai. Patikimi šeimynykščiai, laikosi savo, mėgsta gudrauti, protauti. Jie per daug neužsižiopso ir dirba kurioje nors kūrybinėje srityje. Mezga kontaktus bei ryšius, tampa stiprūs, geba atlaikyti gyvenimo smūgius. Gyvenimo išmintį kaupė klysdami ir nuliejo tvirtus pamatus. Iš išorės atrodo labai tvirti, tačiau vidumi jautrūs, tačiau aplinkiniai ir pašaliniai lengvai jų neįskaudins. Gyvenimo bendrakeleivius tikrina ir išbando kol pradeda atvirus draugiškus ryšius.
  Mėgsta darbuotis, vadovaujasi gerais bendra žmogiškais principais, reiškia mintis atvirai. Bendradarbių mėgstami ir patikimi. Būna ir aukštų darbo pozicijų pasiekimų. Sau labai reiklūs ir padedantys kitiems. Stengiasi gyvenimui suteikti skonio, net jei ir mato, jog niekam tai yra nereikalinga. Žmonės juose įžvelgia akmeninį tvirtumą. Jie įsitikinę, jog turi tarnauti žmonėms. Įsijautę į reikalus netikėtai išvyksta į tolimas keliones. Net gi tuomet vadovaujasi protu ir aklai į nežinomybę neneria, pirma ieškosi uždarbio.
  Jų laimė pasireiškia, kuomet nebelieka finansinių įsipareigojimų o namie visi sotūs ir laimingi,taupo vaikų mokslams. Ištikus gedimams ar reikalui esant geba susitvarkyti buitį bei rūbus. Tokiu būdu atitrūksta nuo protinio darbo. Po darbo savaitės mėgsta tvarkytis namų aplinkoje ar gamtoje. 
  Ieškosi būdų kaip įmanoma realesnių savo klajokliškoms scenos darbams įgyvendinti. Patinka išskirtinumas, cirko idėja. Eidami tokiu keliu tampa labai drąsūs. Geri tvarkdariai, projektuotojai, strategai bei taktiškų veiksmų įgyvendintojai. Su bendradarbiais šnekasi paprastai ir konkrečiai taip nuteikia sinchroniškam darbui. Gabūs judesio menuose, gracingame veiksme, aristokratiškame sporte.
  Pinigus tvarkosi itin budriai. Ieško patikimų būdų investuoti. Gerai gaudosi pirkdami žemę ar namus. Laiku išnaudoja akcijas bei nuolaidas.
  Turi gausų būrį bendraminčių bei įtakoja juos. Pasiekę aukštas pareigas nepraranda savo charizmos. Greitai pagauna situacijos esmę ir išpildo režisieriaus nurodymus kaip mat be klaidų. Tai tampa norma jų asmenybei. Rūpestingi ir dėmesingi žmonėms su kuriais geriausiai sutaria.
  Šeimyniniame gyvenime niekur neskuba ir ieškosi stabilumo. Ypač didelius taifūnus geba sukelti moteriškoji lytis, negavusi kad ir paprasčiausio dėmesio išvykdama iš namų. 
  Juose gerai išvystyta mimika, patys yra pagrinde ekstravertai. Kartais pasvajoja kaip ką nors išgelbėtų.

   Pamela AndersonAdolf Andersen - ŠachmatininkasDalai Lama XVILa MottaMilt HintonAlgimantas MasiulisCarlos MenemAudronė VainiūnaitėEdie FalcoWilliam DafoeMelanie Applebe

   


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account