Liūtas 8

  „ŽAISMINGAS LINKSMADARYS"

  Geba valdyti komanda, tiki tuo ką daro, kalba konkrečiai ir aistringai užsiveda. Žmonės juos gerbia, geba išreikšti emocionalų gilumą, yra pastabūs ir gabūs. Jie puikiai paverčia pinigais ir turtų bet ką, ko tik imasi. Jiems ir milijoną uždirbti ne bėda. Mąsto plačiai, visuomeniškai, tobulina pasaulį, greitai prisitaiko ir mokosi iš klaidų. Liūtams labai patinka kontroliuoti žmones ir čia pasižymi išradingumu. Artimiesiems jie kaip ramstis, gali geisti būti vieninteliai valdovai savo sferoje arba išgarsėti vaidyboje. Paliečia žmonių emocijas ir pradžiugina minias. Geri versle, politikoje organizuodami palankų žmonių dėmesio gavimą. Ieškosi postų kur galėtų būti lyderiai.
  Taip jie suburia bendraminčius darbui, o šie noriai jų klauso. Jų tvirta laikysena paverčia juos komunikabiliais ir atvirais bendravimui, o išsilavinimas puikiais pašnekovais. Jų balsas ir kalbėjimo manieros labai įtaigios. 
  Lengvai įsižeidžia, vadovaujasi bendražmogiškais gyvenimo principais, bet sau ir savo darbams yra labai reiklūs. Visuomet prisimena kaip ir kieno buvo užgauti, tačiau geba atleisti. Jų aplinkoje apstu žmonių, kurie gyvenime siekia rimtų tikslų ar paprasčiausiai eina svarbias pareigas.
  Savo valdas ir nuomonę aršiai gina. Tokie iššūkiai už garbę ir šlovę juos užveda. Gali imtis veikti slapčia už akių ar net gi keršyti. Įvykdę planus padėkoja, atvirai savęs niekuomet neišduoda.
  Jie mėgsta dirbti, tačiau fiziškai sunkius darbus atlieka kiti. Valdžioje ieško netobulumo ir tuomet jį vis pabrėžia. Vis ieško galimybių kilti karjeros laiptais. Pagrinde tai režisieriai ar turizmo krypčių atstovai. Kelyje į sėkmę tampa nesustabdomi.
  Geresnių rezultatų pasiektų nesiveldami į reputaciją veikiančias aštrias diskusijas. Jų darbams tinka visuomeninė atstovybė, rašymo reikalaujantys meniniai darbai.
  Jų gabumai leidžia laimėti varžybas net gi naudojantis prasčiausiais įrankiais. Viduje jie ieško taikos ir harmonijos, kad ir kokie kieti atrodytų išorėje. Juos veikianti padėtis skatina rodyti valdingumą, tačiau siekdami išsaugoti taiką artimųjų rate, tam renkasi tinkamą laiką ir vietą. Turi daugybę patarimų, kaip tvarkyti reikalus. Labiausiai vertina tuos, kurie siekia pačių aukščiausių tikslų bei svajonių.
  Net poilsiaudami užsiima veikla. Išradingi meilės reikaluose. Namuose viskas klojasi puikiai jei tik darbas einasi sklandžiai. Gyvenimas jiems kaip serialas pilnas aistrų ir jausmų bei žabangų.
  Juos įkvepia flirtai ir romantika. Labai vertina darbo laiko sinchroniškumą ir tikslumą. Pažadus duotus jiems būtinai reikia įvykdyti. Nevykdydami pažadų sukeltumėte jiems daug pykčio. Siekiant susidraugauti būtinai reikia vykdyti kas pasakyta.
  Perlenkdami savo ego, prarastumėte susikaupimą, sunku būtų suprasti žmones, dirbtumėte daug ir beprasmiškai, taip rizikuojate susikurti iliuziją apie savo didybę, nuotaika pradingtų. 

  Vasilijus ŠukšinasNeil ArmstrongArata IsozakiErwin ShrodingerDonatas JankauskasStasys KašauskasAlgimantas KunčiusBlack DavidsonGeorge Bernard ShawSandra BullockKate BeckinsaleMonika Šalčiūtė


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account