Šaulys 6

  „UGNINGAS MOKYTOJAS"

  Mėgsta padėti, nukreipti reikiama linkme, bendrauti. Jų aukšti standartai ir viltis gyvenimo gerovės siekis, paslaugūs ir geranoriškai nusiteikę paprastai sukuria savo veiksmams apibrėžtumą.
  Jų gyvenimo esmė įvedinėti taiką ir pusiausvyrą. Ryškūs konfliktai ir debatai šaulių 6 dėka gali būti nuslopinti ar visiškai neutralizuoti. Jie turi stiprų raminamąjį efektą. Būdų tam turi įvairiausių ir net gi pasirengę susigrumti. Mėgsta grožį ir vaikišką linksmumą. Kartai erzinančiai kalbą, bet tai nežeidžia. Dažnai būna nesuprasti meilėje ir taip užsitęsia pažintiesvystymąsis.
  Atviri tiesai ir moka ją pateikti net gi neįskaudindami. Aplinkiniai juos mėgsta už jų linksminimosi supratimą. Taip pameta saiką ir ribas. Nemėgsta be reikalo nukrypti į asmeniškumus.
  Juos veikia atsakingumo skaičius ir paverčia juos gerais darbų vykdytojais. Jų ugningumas gabėtų pradėti net revoliuciją, jei tik kiltų tokia grėsmė žmonijai. Tai parodo jų ryžtą, tačiau veiksmų imasi pagrinde diplomatinių. Labai tiki tuo kuo patiki ir nuožmiai tai gina. Milėje jie arba prislėgti arba ant debesų. Vis neprisipildantis ego gali nuvesti ne kukliais keliais fantazijas patirti, užtai jie bet kur laikosi teisingų elgesio manierų, tvirtai laikosi pasakyto žodžio.

  Geba žmones motyvuoti, laikydamiesi vertybių. Kartais ir jie užsiveda bei prapliūpsta kalbėti emocijomis. Mėgsta tikrumą, apsimetėlius smerkia. Gali atvirai iškoneveikti valdžios atstovus, jie labai atviri. Mėgsta organizuotus susibūrimus ir regninius už gamtos išsaugojimą ar piketus prieš neteisybę. 
  Jų namai visos įmanomos platybės ir tokia pat didelė žmonių giminė. Yra linkę pamokyti ar padėti praeiviams, jiems tai daryti patinka.
  Globalios problemos atkreipia pagrindinį dėmesį. Natūraliai pajunta tinkamas sritis, patinka darbai su žmonėmis ar negaluojančiais bei senukais. Tai mokytojai bei žemės tyrėjai. Gali tapti ir naujienų pranešėjais, Mėgsta sveikatingumą. Taktiškai gerai parenka savo veiksmų laiką. Puikiai balanduoja tarp kovos ir dvasios. Traukia menai, puoselėja humorą. Pajutę nuobodulį renkasi ilgas ir uždegančias fantąziją keliones į įvairiausias šalis. Mėgsta svečius namuose, taip bendraudami jie labai atsipalaiduoja. Pagrinde sukuria patikimo žmogaus įvaizdį. Problemų kyla, kuomet kitų nuomonė tampa nebesvarbi.
  Šeimoje patiria kelis sunkumus, prižiūrint mažus vaikus ir sėsliai apsistojant. Jei reikia pasiruošę pakeliauti su visa šeimyna. Jų troškimas keliauti visad paveikia ir kitus. Tuomet pasirodo visame gražume ir pražysta.
  Vengdami užsispyrimo ir bereikalingų kalbų tapsite pastabesni. Egoizmas jūsų nevaldys, jei iškelti idealai nebus įsikibti fanatiškai jų nepaleidžiant net nesusimąsčius ar tai gerai.

   Hienrich BollTycho BraheNiels FinsenJuozas GrušasRobert HawkeŠatbajus KalmanovičiusAlvydas MedalinskasEdita PučinskaitėArvydas SabonisAleksandras SolženyčinasBritney SpearsMila JovovichJill HennessyRamūnas Karbauskis


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account