Žuvys 1

  „ATJAUČIANTIS VADOVAS"

  Moka užjausti ir yra kompetetingi atradėjai, generuojantys idėjas ir yra labai pasišventę. Išreikštas stiprus vyriškumas ir konkretumas. Labai geros lyderio savybės. Jų žuviškos savybės drąsesnės nei įprastai. Siekia materialių turtų ir gali tapti net gi agresyvūs. Rodo mažai asmeniškumų. Atsidavę darbui ir atlieka jį su didžiule energija. Turi artistiškų talentų.
  Pagrinde jų emocinio abejingumo niekas nepastebi ir puikiai susivaldo sunkiausiose situacijose. Sunkiausia reikštis jiems tampa meilėje ir  šeimoje.
  Viskas kas nuobodu tampa normalu jeigu tai daroma 
  dėl darbo, geba kontroliuoti žmonių mases. Mėgsta keliones ir intelektualias intrigas. Jų išraiška labai pritaikyta sandoriams ir palankesnei darbų eigai pasiekti. Moka reikšti ir vykdyti vargiai apčiuopiamas mintis. Į juos galima tik lygiuotis. Jie trokšta žmonėms gero ir yra matomi ryškioje šviesoje.
  Apie pinigus masto plačiai. Darbdaviai juos ypač mėgsta. Jų labai aukšti standartai. Tinkami įvairiausioms gero išsilavinimo reikalaujančioms profesijoms. Jų numerologijoje įdiegta galimybė statyti svajonių pilis. Jie tai labai stiprūs varžovai.
  Turi rimtą nusiteikimą ištirti to ko nesupranta ir kaip galima tikslingiau panaudoti. Be galo tiki savo projektų sėkme ir nuolankiai juos gina. Būna akimirkų, kai išsigąsta.
  Meilėje reikia visai nedaug, kad užsivestų ir atsargiai tai tiria, o štai vienadieniai nuotykiai idealiausia jų manymų dovana. Su laiku pripažįsta ir šeimyninio gyvenimo peripetijas.
  Jeigu elgtumėtės šiek tiek garbingiau, taptumėte ne tokie šališki ir mažiau norėtųsi gaišinti kitų laiką. Toks ne lankstus požiūris gali versti jus elgtis tironiškai, nepamatyti visų už ir prieš.

   Drew BerrymoreAleksis 2 - Maskvos patriarchasMaikl BaltonEnrikas KaruzasRobert Sean LeonardRolandas MaskoliūnasRičardas MikutavičiusGeorge WashingtonRachel WeiszSteve Jobs


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account