Žuvys 6

  „PAMOKSLAUJANTIS SVAJOKLIS"

  Linkę ištiesti pagalbos ranką, mėgsta įvairovę, siekia gėrio ir aukštų idealų. Ištikimi tarnautojai ir labai rūpestingi. Tokios savybės apdovanoja juos atsakingumu, gebėjimu spręsti svarbius klausimus.
  Jų užuojauta žmonėms labai globali. Kaip taikos balandžiai siekia skleisti harmoniją. Mėgsta pabėgti į romantišką draugiją arba senų bičiulių ratą. Juose apstu muzikalių kūrybinių talentų.
  Labai pasitiki bičiuliais. Naujų pažįstamų elgesį moka numatyti į priekį. Turi įkvėpimo dovaną. Mėgsta skatinti ir dalintis. Dažnai nusivilia žmonėmis ir giliai pergyvena, tačiau kietakakčių savo kelyje neperauklėsi. Žinodami savo galimybes, veikite tiek, kiek pajėgiate.
  Jų kelionių gyvenime daugiausia dėl lankymosi pas gimines. Mėgsta fotografiją ir aristokratiją. Žmonėse mėgsta ieškoti gero o savęs stengiasi neatverti. Dėl emocinio gylio sugeba jausti kitų sielas.
  Uždirba užtektinai, tačiau jų neapleidžia įsiskolinimo pojūtis. Kartais kankinamai su savimi elgiasi.
  Jų darbo sfera gali aprėpti įvairiausias vietas nuo institucijų iki paslaugų bei pasilinksminimų. Tereikia būti harmoningam, kad gerai pasirinkti.
  Meilėje mėgsta paprastumą ir jaukumą. Geriausiai seksis, kuomet tapsite pavyzdžiais visuomenei. Laikykitės ir siekite pergalės iki pat pabaigos. Proga tikrai pasitaikys.
  Mėgsta įsimylėjimo procesą ir pažintis. Aistra neapleidžia jų gyvenimo ilgus metus. Labai vertina romantiką, nors elgiasi ne kukliai. Ilgai dvejoja prieš žengdami vedybinį žingsnį.
  Patinka namų aplinka ir namuose sėdintys partneriai.
  Sutvirtėsite sportuodami, veikdami planuotai. Mažiau pavydo scenų ir nekils tiek noro niekinti ir save.

  Albertas EinšteinasJuozas ErlickasFabio LanzoniHubert GienchyJames MadisonBriuse VillisAindra PrabhuŽakas Fresko


  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account