Paėmiau nuotrauką iš LRT ir prieš pirmąj rinkimų turą mečiau kortas, kurios atrodė štai taip:

Kaip išsidėstę kandidatai, taip ir žmonės. Viso komentaro galite pasiieškoti FB sienoje, na o toliau noriu pratęsti temą, paminint tik Skvernelį (širdžių karalius), Šimonytę (pikų karalius) ir Nausėda (pikų bartukas). Visiems trims kandidatams nejaučiau nieko artimo ir už nei vieną nebalsavau, todėl kaip galima nešališkiau pateiksiu kortose matomus dalykus.

Skvernelis ir širdžių karalius. Didelės šypsenos, viltys, pūtimasis iki begalės, žodžiu šio karaliaus problema yra apsvaigimas. Nors idėja gali atrodyti už blaivybę einanti, bet karalius apgirto nuo valdžios ir noro įtakoti, matosi kardas už galvos, vadinasi, su ta galva kažkas negerai, todėl ji neišrenkama ir nepatenka į antrąjį turą. Viskas labai logiška, pažadų valstiečiai ištesėti su alkoholio specializuotomis parduotuvėmis nesugebėjo ir negana to, pamynė savo žalią vardą miškų kirtimo didinimo politika. Tad karalius kelia taurę, skelbia tostą ir krenta apsinešęs nuo savo didybės ir galių valdžioje. Nesvarbu, kiek idėjų gerų padarė, buvo už ką jį bloguoju geri žmonės paminėjo. (nuotr. sputniknews.lt)

Šimonytė ir pikų karalius. Tai yra labai aiški Landsbergio kaip užnugario korta ir Grybauskaitės politikos tąsa. Pikų karalius čia rodo juodą užnugarį, stiprų, tačiau neaktyvų. Filosofines idėjas ir aštrų protą. Šio karaliaus problema, kad jis turi likti nuošalėje ir nesikišti. Valdydamas per trečiuosius asmenis manipuliuoja ir sukuria neskaidraus valdymo ir korupcijos lauką. Veikia oro elementas, sklandumo išties netrūko, tačiau pritrūko skaidrumo Šimonytės istorijoje ir ryšiuose. (nuotrauka iš delfi)

Kodėl Nausėda gavęs pikų bartuką nugali? Labai paprasta, tai yra staigaus judesio korta, griežta priežiūra ir vadovavimas, energija proto stichijoje didžiausia iš visų kortų. Šią kortą Sabian simbologijoje prilygina ženkladavio kortai, pavyzdžiu laikant džokęrį, tik veikimo būdas stabilesnis ir rezultatai užtikrinami. Tad perversmo bangai stiprėjant ateina naujas senos bangos veikėjas G.Nausėda. Senas senos bangos veikėjas būtų buvusi Šimonytė (pikų karalius) tačiau tauta nori naujo, bet abu vis tiek pikų, proto elemento atstovai. Žodžiu derybininkai. (nuotr. alfa.lt)

Toliau kviečiu pažvelgti ir prisiminti numerologinę lentelę, kurios pagalba nusakyti kas laimės buvo neįmanoma, tačiau ji vis tiek turi kitokios krypties naudingos informacijos.

(astrologiniai simboliai: Gimimo datos, Lietuvos nr, Lotynų nr.)

G. Nausėda 1964-05-19 35(8) 184(4) 136(1) - ♄ ♅ ☉
I. Šimonytė 1974-11-15 29(2) 235(1) 182(2) - ☽ ☉ ☽
S. Skvernelis 1970-07-23 29(2) 317(2) 236(2) - ☽ ☽ ☽

Numerologija sako, kad skaičiai veikiantys G. Nausėdą yra kaip Saturno, Saulės ir Urano veikimo krypties. Šimonytė veikiama Mėnulio, Saulės ir Mėnulio, o Skvernelis veikiamas tik Mėnulio


Toliau siūlau pažvelgti į kiekvieno iš kandidatų gimimo dienos kortą.

Visa lentelė nuorodoje >>> Spausti Čia <<<

Iš kortų pagal gimimo datas matyti, jog išsirinko tauta Kryžių karalių, kas yra tikrai neįtikėtina žvelgiant iš šios perspektyvos, kadangi pažvelgę į istoriją matysime ką buvome išsirinkę prieš tai.
 

 

2014 2009 2004 2002
D. Grybauskaitė 9
Z. Balčytis 4
A. Paulauskas 3
N. Puteikis 4
V. Tomaševskis 7
A. Zuokas 4
B. Ropė 7
R. Paulauskas 7
D. Grybauskaitė 9
A. Butkevičius T
V. Mazuronis 2
V. Tomaševski 7
K.Prunskienė Q
L. Graužinienė 4
Č. Jezerskas 5 
V. Adamkus 4
P. Auštrevičius 5
V. Blinkevičiūtė 7
Č. Juršėnas T
R. Paksas 7
A. Pilvelis 6
K. PrunskienėQ
R. Paksas 7
V. Adamkus 4
A. Paulauskas 3
V. Šerėnas Q
V. Andriukaitis 4
K. Prunskienė Q
J. Petraitis 6
E.Gentvilas 9
J. Veselka 4
A. Matulevičius 8

1993
A. Brazauskas
 
S. Lozoraitis J

V.Landsbergis 4

Kiek eidavo damos nei tūzai nepapuldavo būti išrinkti. Turėjom prezidentais 2 , 7, 4, 9,  ir dabar K (šis skaičiavimas suteikia vilties, kad galbūt ne viskas taip jau ir blogai.)
Be visa ko turime sutapimų iš astrologijos pusės. G. Nausėda apie savo kandidatavimą paskelbė esant mėnulio ir saturno konjunkcijai ožiaragyje, o pažvelgus į jo natalinę kosmogramą matome mėnulio ir plutono konjunkciją mergelėje, daug žemės elemento ir aitvarų bei sekstilių.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account